KUPUJ I ZARABIAJ

  • By dołączyć do grona Użytkowników MultiBazarów wystarczy się zarejestrować. Inaczej mówiąc założyć bezpłatne konto w naszym systemie rozliczeń.
  • By dołączyć do grupy Klubowiczów i móc generować Bonusy i Premie należy swoją chęć potwierdzić zakupem odpowiedniego Pakietu. Do wyboru masz "Pakiety klubowe" dedykowane danemu Klubowi lub "Pakiety BOX" - zestawy pakietów z różnych klubów. 

Od rodzaju PAKIETU lub Pakietów, jakie wykupisz zależy: 
- Twój STATUS
- Twoja przynależność do danego KLUBU
- Twoje PRZYWILEJE
- Twoja możliwość generowania BONUSÓW i PREMII
- Twoje FINANSE
- Twój STYL ŻYCIA
Szczegółowe informacje dotyczące klubów, programów oraz możliwości uzyskiwania Bonusów i Premii znajdziesz na stronach poszczególnych KLUBÓW. 
Każdy z powyższych pakietów aktywuje członkostwo w określonym klubie i daje możliwość uzyskiwania korzyści finansowych w programach i na zasadach obowiązujących w danym klubie. 
Każdy klub to inne możliwości zintegrowane w Trzysegmentowym Planie Wynagrodzeń.
Co jest ważne? Podstawowa zasada, że zarabiasz w tych programach, w których sam uczestniczysz. Natomiast decyzja z których możliwości chcesz korzystać i od kiedy należy do Ciebie
 - po prostu kup PAKIET i zarezerwuj sobie możliwość generowania Bonusów i Premii.
Pakiety oprócz swojej fizycznej zawartości pełnią rolę funkcyjną np:
  • Pakiet MULTI uruchamia możliwośc zarabiania na codziennych zakupach własnych i Twoich znajomych w programie OPL niezależnie czy oni też wykupili pakiet MULTI czy nie oraz w programie GPL, który obejmuje wszystkich z wykupionym Pakietem MULTI.
  • Pakiet AKTI daje możliwość zarabiania na sprzedaży atrakcyjnych produktów i usług oraz możliwość udziału w Puli Koordynatorskiej czyli zarabiania nawet wtedy gdy nie sprzedajesz.
  • Pakiet PROFI oprócz tego że daje członkostwo w klubie Nestor, otwiera możliwość zarabiania w Programie Poleceniowym to pełni dodatkowo funkcję "aktywatora" dodatkowych korzyści w klubie Bumerang oraz Ikar.  
Pakiety BOX to odpowiednio skomponowane zestawy mające na celu prostrze i szybsze osiągnięcie określonych korzyści jakie przewiduje Plan Wynagrodzeń dla Klubowiczów. 
Kolejny zestaw pakietów w bardzo atrakcyjnej konfiguracji przygotowanych z myślą o osobach zdecydowanych na szybką i owocną wspólpracę. 
Różnice między pakietem BOX Partner i BOX Aktywny Partner

DOSTOSUJ PAKIET DO SWOICH CHĘCI I WSPÓŁDZIAŁAJ RAZEM Z NAMI

Kreator strony - przetestuj